Rabas Václav (Krušovice 1885 - 1954 Praha)
Velká polní cesta z jara, signováno a datováno vlevo dole Rabas 54, olej/plátno, 66 x 93,5 cm, rám (Šm)
Literatura: Kotalík J., Václav Rabas, Praha 1961, str. 110 (varianta)
10.03.2018 - 14:00
CZK 150.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 95.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 10.03.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 03.03. - 10.03.2018 |